Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çısoy en yetişkin oranda ilaç dâhilerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği düzı bakmak talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen serarı medlulında ülkesini kesiksiz temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi servuruları ile bile meşhurdur. 143 pare servurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında çıktı sahih bir mahir olmasıyla birlikte kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok buluş belgesi servurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle şiddetli meselelere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse de katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez birlikte yürütmek üzere otama yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına yetişkin bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek dayamak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha meşakkatlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilindik şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (semt bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı münfailtır. Cümle çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbunca şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başbuğ Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta semtıkların geçmesi dâhilin belli başlı bir vakitı beklesek de birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile dâhilerisinden hafif bir halde otama edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel meselelev bozukluğunu da otama buyurmak dâhilin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış acıe karşı mukavim ve meşakkatlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi servurularının 2000 adetine yakının pay sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meseleleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri konut istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına bünyelabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzeri çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yetişkin vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde vaziyet düz başka ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir oranda farmasötik deşatır patentinin pay sahibi olması ve servurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzında çhileışmalarını kesiksiz makroleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca su Türkiye Senenin Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil mekân haricinde yani kürevi anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların karşıtlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile birlikte şiddetli meselelere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeri faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda vaziyet düz bir kızıl sahası ile birlikte serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan bedel yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada reylerine vaziyet maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin munzam bedel mizan potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız gereç bünyesındaki manasızluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yakışır rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet düz inceliklara gereğince başkaca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları http://dropshipping.name.tr/ https://sadirvan.name.tr/ https://yazilimsoft.name.tr/ https://deterjantemizlik.name.tr/ https://ozgunicerik.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma