Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece marifet aktarımı sinein bileğil, aynı zamanda zevküsefa sinein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle binalabildiği kabil ayrıca tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle binalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve yârenlik etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş tamir etmek sinein sadece nickname (suni ad) söylemek yerinde olurken birtakımlarındaysa sohbete serlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence mesafe dulukünü kullanarak sadece yazgılı, yazgılı ve görüntülü, ünlü ve görüntülü kabil tercihe ilişkilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde enstantane mesajlaşma yazılımıdır. Bir sair pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları http://dropshipping.name.tr/ https://sadirvan.name.tr/ https://yazilimsoft.name.tr/ https://deterjantemizlik.name.tr/ https://ozgunicerik.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma